SALUTEA

Digitalizace v praxi dentální hygieny

Vyzkoušejte Saluteu, inovativní řešení, které dopřeje Vám i Vašim pacientům vyšší komfort.

Výhody, které Vám Salutea přinese

Zdokonalíte a rozšíříte Vaše služby

Zvýšíte spokojenost pacientů

Omezíte počet neomluvených absencí

Usnadníte si administrativu a zpracování plateb

Nabídnete bezkontaktní konzultace

Co Salutea umí a jak Vám může pomoci

Kredity pro komfortní platby

Usnadněte si platební kontakt s Vašimi pacienty díky kreditovému systému. V Salutee vedete kreditních konta pacientů, na která si dobíjí kredity a ty pak využijí při rezervacích a placení služeb, a to vše bez pořizování platební brány či terminálu.

Záruky za objednané termíny

Motivujte Vaše pacienty, aby respektovali Váš čas.

Pomocí zálohy ve formě kreditů nebo záruky ve formě garance platební kartou snížíte počet neomluvených absencí a včasné omluvy Vám umožní znovuobsadit termín jiným pacientem.

Souhlasy a dotazníky elektronicky

Zbavte se zbytečného papírování a náročné administrativy. Modul elektronické dokumentace Vám umožní vytvořit si vlastní formuláře informovaných souhlasů a anamnestických dotazníků a poslat je pacientům k vyplnění online, důvěryhodně a v souladu s platnou legislativou.

Online kurzy a konzultace
pro Vaše pacienty

Nabídněte pacientům možnost vzdáleného bezkontaktního spojení. Modul pro telemedicínu je určen k virtuálnímu setkávání pacientů s lékaři. 

Slouží jak pro individuální setkání, tak pro organizaci hromadných videokonferencí, webinářů. Dále umožňuje jejich nahrávání, ukládání a sdílení, včetně možnosti placeného obsahu propojeného na kreditový platební systém.

Online portál pro pacienty

Portál usnadní první kontakt, automaticky připomene zasláním SMS termíny rezervací, vyřídí elektronicky vstupní dokumentaci, nabídne přehled o rezervacích, platbách a stavu kreditního konta a poskytuje jednoduchý nástroj pro online omluvenky.

Jste připraveni na inovaci ve svém zařízení? Vyzkoušejte si Saluteu na 14 dní zdarma.

Máte otázky? Rádi Vám budeme k dispozici.