FUNKCE

Kreditový systém pro přímé platby

V systému Salutea má každý pacient k dispozici své konto, kam si dobije kredity, kterými potvrdí a zaručí své objednané termíny a posléze platí za Vámi poskytnuté služby. 

Platby kreditem na pár kliknutí a bez starostí

Kreditový platební systém přináší jednodušší zpracování plateb za Vaše služby, automatické vystavování dokladů a jejich zaslání na email pacienta.

Dobíjení kreditů na konto může pacient provést buď hotově u Vás na recepci, nebo online na integrované platební bráně v systému. Salutea tak nabízí kompletní řešení včetně připraveného právního rámce a bez nutnosti pořizování vlastní platební brány.

Přehledné a transparentní vedení kreditového konta

Salutea pro Vás povede databázi pacientů a jejich kreditových kont, kde máte stav, transakce i vystavené doklady plně pod kontrolou. 

Pacient si svoje konto může snadno spravovat online přes portál pro pacienty a v případě potřeby jednoduše dobít kredity.

Jak kreditový systém funguje?

1

Dobití kreditu na účet

Registraci do systému pacient dokončí tím, že do svého účtu nabije předepsanou výši kreditu odpovídající minimu pro vytvoření rezervace.

2

Záruka za objednaný termín

Předepsaná výše kreditu pak poslouží jako záruka za objednané termíny. Pokud se pacient z termínu včas neomluví, o kredity přijde.

3

Platba za poskytnuté služby

V případě, že pacient platí nebo doplácí za Vaše služby, může pro tyto platby využít kredity ze svého konta.

4

Stav konta a doklady

Veškeré transakce na kontě systém automaticky zaznamenává a vytváří k nim doklady, vše má online k dispozici jak pacient, tak lékař.

Začněte ihned.
Vyzkoušejte Saluteu zdarma na 14 dní!

Dejte nám možnost poznat potřeby Vaší praxe a najít místa, kde může Salutea pomoci.