FUNKCE

Online dokumentace
a komunikace s pacienty

Jedním z úkolů systému Salutea je zrychlení a vylepšení výměny informací mezi lékařem a pacientem a také zvýšení komfortu všech zainteresovaných stran.

Digitální souhlasy
a dotazníky

Vytvořte si vlastní formuláře informovaných souhlasů a anamnestických dotazníků, pacientům je pošlete online k vyplnění. Navíc můžete využít zapečetění podpisů dokumentace a její digitální archivaci, vše bezpečně a bez listu papíru.

Online portál pro pacienty

Pro snazší komunikaci s pacientem využijte online portál. Je to místo, kam pacient půjde vždy, když bude potřebovat informace ohledně svých termínů a jejich omluvenek, když bude chtít zkontrolovat stav svého kreditového konta, nebo si vytisknout doklad za poslední ošetření a případně také pokud bude mít zarezervovanou virtuální návštěvu u svého lékaře. 

Jak na digitální dokumentaci?

1

Vytvoření formulářů

Vstupní formuláře (informované souhlasy a anamnestické dotazníky) a jejich obsah si nadefinujete dle Vašich potřeb a uložíte.

2

Vyplnění pacientem

Systém dle nastavení odešle formuláře k vyplnění pacientovi. Vše může pacient řešit před návštěvou u lékaře, pohodlně ze svého domova.

3

Elektronický podpis a pečeť

Vyplněné a podepsané dokumenty můžete v systému opatřit elektronickou pečetí dle evropské normy eIDAS.

4

Digitální archiv

Dokumentaci v systému bezpečně uložíte a archivujete dle nastavených pravidel, přístup k dokumentaci mají pouze oprávněné osoby.

Začněte ihned.
Vyzkoušejte Saluteu zdarma na 14 dní!

Dejte nám možnost poznat potřeby Vaší praxe a najít místa, kde může Salutea pomoci.