FUNKCE

Virtuální konzultace
s napojením na přímé platby

Díky modulu pro telemedicínu v systému Salutea uskutečníte setkání s pacienty ve virtuálního prostoru, snadno vyřešíte platby za poskytnuté služby a pro případné pozdější zhlédnutí uložíte záznam pacientovi do online portálu.

Přímé platby za online konzultace

Poskytování online služeb je dnes již standardem, jak ale řešit situaci, kdy je poskytovaná služba placená? Díky Salutee velice snadno. Pokud má pacient za virtuální konzultaci zaplatit, Vy částku vyplníte při objednání termínu a po jeho uskutečnění se částka pacientovi automaticky naúčtuje, a to buď z kreditu na jeho kontě, nebo přímo z jeho platební karty. Poté pacientovi Salutea odešle doklad o zaplacení.

Online přístup k opakovanému zhlédnutí záznamu

Po skončení virtuálního setkání máte možnost uložit jeho záznam do systému, doplnit k němu Váš odborný komentář a zaslat pacientovi odkaz pro případné opakované zhlédnutí. 

Jak virtuální konzultace fungují?

1

Pozvánka s odkazem

Domluvený termín uložíte do kalendáře a Salutea automaticky zašle pacientovi odkaz pro připojení, shrnutí informací o termínu, storno podmínkách a případně také výši ceny za objednanou službu.

2

Virtuální setkání

Ve smluvený čas se lékař a pacient bezpečně spojí přes online portál Salutea a proběhne naplánovaná virtuální návštěva pacienta u lékaře.

3

Platba za poskytnutou službu

Pokud byla návštěva předmětem platby, po ukončení se pacientovi částka automaticky naúčtuje, a to z kreditu na jeho kontě nebo přímo z jeho platební karty. Poté pacientovi Salutea odešle doklad o zaplacení.

Začněte ihned.
Vyzkoušejte Saluteu zdarma na 14 dní!

Dejte nám možnost poznat potřeby Vaší praxe a najít místa, kde může Salutea pomoci.